eRegatta - Nyilvántartási és Nevezési rendszer


Magyar Evezős Szövetség

Verziószám: 1.2.2.3.   Éles környezet

29. Magyar Ergométeres Országos Bajnokság, Egyetemi Ergométeres Országos Bajnokság
Keresés
2019.02.23 1. nap
Nincsen elérhető eredmény
Végeredmény
1/2 Férfi para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 5 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Szabó Csaba 07:32,50 242
2 4 Fővárosi Vízművek SK A Badacsonyi Zsolt 08:49,40 151
3 1 Győri Atlétikai Club A Farkas Attila 10:11,70 98
4 3 Csepel Evezős Klub A Novák Richárd 11:12,30 74
5 2 Győri Atlétikai Club B Szabó Lőrinc 11:22,30 71
Végeredmény
1/3 Női para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 6 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Kálmán Inez 09:37,40 116
2 8 Győri Atlétikai Club B Pataki Dalma 10:11,80 98
3 7 Győri Atlétikai Club A Csiza Ágnes 12:52,70 49
Végeredmény
1/4 Férfi para versenyszám 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 14 Diswake Mozgássérült Wakeboard Sportegyesület Diswake Bélafi Szilárd 07:08,00 286
2 9 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Szabó Barnabás 07:29,10 247
3 12 Győri Atlétikai Club A Vincze Dávid 07:40,80 229
4 11 Győri Atlétikai Club C Lovenyák Zsolt 08:05,90 195
5 10 Győri Atlétikai Club B Varga Gábor 08:41,00 158
6 13 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Stipkovits Dániel 09:54,40 107
Nincsen elérhető eredmény
1/5 Női UP para versenyszám 1000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
Végeredmény
1/6 Férfi UP para versenyszám 1000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 1 Győri Atlétikai Club B Bakó Marcell Róbert 03:56,60 211
2 4 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Lauer Dániel 04:23,50 153
3 3 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Laczik-Kiss Milton 05:25,70 81
4 2 Győri Atlétikai Club A Mohai Áron 06:23,30 50
Végeredmény
1/7 NF ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 2 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Bedey Magdolna 07:56,50 207 57,6 3,59
2 4 Győri Atlétikai Club b Bíró Kata 08:11,40 189 57,8 3,27
3 5 Győri Atlétikai Club b Nabi Sawmina 08:20,80 178 60,6 2,94
4 3 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Tartóczky Klára 08:24,70 174 56 3,11
1 Bajai Spartacus Sport Club A Döbröntey Réka Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/8 NU23 ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 9 Ferencvárosi Evezős Club A Komlódi Katalin Réka 07:44,70 223 60 3,72
2 7 Bajai Spartacus Sport Club B Balogh Zsófia 07:57,30 206 54,1 3,81
3 6 Vác Városi Evezős Club A Csepel Zsófia 08:05,20 196 55,7 3,52
4 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Bodó Bianka 09:01,00 141 58,8 2,40
Végeredmény
1/9 NF 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 10 Ferencvárosi Evezős Club B Abid Syham 07:17,80 267 67,4 3,96
2 11 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Polivka Dóra 07:19,70 264 67,2 3,93
3 13 Győri Atlétikai Club a Kálmán Enikő 07:32,10 242 81 2,99
4 16 Budapest Evezős Egyesület f Néma Veronika 07:32,30 242 76,6 3,16
5 15 Győri Atlétikai Club e Stinner Kamilla 07:40,40 229 73,4 3,12
6 14 Győri Atlétikai Club b Sőnfeld Júlia 07:47,50 219 76 2,88
Végeredmény
1/10 NU23 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 3 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Krémer Eszter 07:05,70 290 70,6 4,11
2 1 Budapest Evezős Egyesület gz Gadányi Zoltána 07:08,10 285 69,1 4,12
3 10 Külker Evezős Klub Óbuda A Benda Orsolya 07:09,90 282 74,5 3,79
4 4 Ferencvárosi Evezős Club A Molnár Anna Ildikó 07:12,80 276 80,8 3,42
5 7 Budapest Evezős Egyesület r Preil Vivien 07:13,40 275 67,5 4,07
6 6 Győri Atlétikai Club A Gagyi Barbara 07:23,60 257 69,3 3,71
7 15 Szegedi Vízisport Egyesület A Szili Dorina 07:28,50 248 65,5 3,79
8 8 Vác Városi Evezős Club A Zsiros Janka 07:30,60 245 68,3 3,59
9 5 Szegedi Vízisport Egyesület B Tari Kitti 07:43,80 228 67 3,40
10 2 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület b Petrity Luca 07:45,50 222 82,4 2,69
11 9 Budapest Evezős Egyesület s Preil Nikolett 07:45,70 222 62,9 3,53
12 11 Budapest Evezős Egyesület zs Rozmaring Flóra 07:48,40 218 72 3,03
13 13 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület a Petrity Rebeka 07:51,20 214 76,1 2,81
14 14 Csepel Evezős Klub a Magassy Alexa 07:51,60 214 65,8 3,25
15 12 Győri Atlétikai Club B Csiba Brenda 08:39,40 160 66,1 2,42
Végeredmény
1/11 FF ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 1 Vác Városi Evezős Club A Galambos Péter 06:15,90 422 73,9 5,71
2 3 Győri Atlétikai Club B Szigeti Roland 06:26,50 388 74,4 5,22
3 8 MEC - Vasas A Tamás Bence 06:26,70 387 71,5 5,41
4 5 Győri Atlétikai Club A Forrai Dávid 06:28,60 382 74,5 5,13
5 6 Vác Városi Evezős Club b Csiszár Péter 06:35,20 363 72,8 4,99
6 4 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest MTK Sándor Áron 06:35,30 363 74,5 4,87
7 9 Budapest Evezős Egyesület k Ozsváth Máté 06:35,70 361 75 4,81
8 7 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Bene Barnabás 06:55,90 311 70 4,44
9 2 Győri Atlétikai Club c Józsa Márton 07:09,40 283 70,2 4,03
Végeredmény
1/12 FU23 ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 14 "Tisza" Evezős Egylet A Furkó Kálmán 06:18,00 415 73,3 5,66
2 13 Győri Atlétikai Club A Szabó Bence 06:40,50 349 71,9 4,85
3 16 Vác Városi Evezős Club A Fenyődi Tamás 06:42,40 344 66,7 5,16
4 21 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Pomázi Bálint János 06:47,70 331 73,9 4,48
5 23 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Turi Péter 06:49,10 327 70 4,67
6 20 Ferencvárosi Evezős Club A Galcsó Vencel 06:52,40 319 63,6 5,02
7 10 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Kovács Dániel Achilles 06:57,80 307 67,9 4,52
8 17 Vác Városi Evezős Club B Kosztrub Tamás 07:03,00 296 67,7 4,37
9 22 Győri Atlétikai Club c Bakó Simon 07:06,70 288 69,4 4,15
10 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Kiss Botond 07:10,10 281 70,4 3,99
11 11 Győri Atlétikai Club B Csorba Dániel 07:23,20 257 67,3 3,82
15 Győri Atlétikai Club d Kaczur Márton Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/13 FF 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 6 Budapest Evezős Egyesület ű Pétervári-Molnár Bendegúz 05:50,40 520 99 5,25
2 7 Pénzügyőr Sportegyesület A Juhász Adrián 05:59,10 484 86,3 5,61
3 13 Győri Atlétikai Club A Papp Gergely Márton 05:59,70 481 96,4 4,99
4 9 Mohácsi Torna Egylet A Matheisz József 06:04,00 464 100,9 4,60
5 8 Budapest Evezős Egyesület b Ceiner Benjamin 06:04,90 461 96,5 4,78
6 1 Pénzügyőr Sportegyesület A Simon Béla 06:07,50 451 89,7 5,03
7 14 Erster Wiener Ruderclub A Jurij Surcak 06:18,20 414
8 4 Csepel Evezős Klub b Szekér László 06:19,20 411 88,7 4,63
9 11 Csepel Evezős Klub a Széll Domonkos 06:19,90 408 87,5 4,66
10 12 "Tisza" Evezős Egylet A Krpesics Péter 06:38,60 354 79,5 4,45
11 10 Külker Evezős Klub Óbuda A Sehr Miklós Balázs 06:44,00 340 79 4,30
3 Budapest Evezős Egyesület c Ilyés Róbert Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/14 FU23 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 18 "Tisza" Evezős Egylet A Szabó Márton 05:52,20 513 94,9 5,41
2 16 Csepel Evezős Klub a Papp Benedek 06:06,50 455 94,5 4,81
3 15 Ferencvárosi Evezős Club A Danó Dániel 06:08,20 449 88,5 5,07
4 4 MEC - Vasas A Gerei Tamás 06:09,30 445 85,3 5,22
5 22 Csepel Evezős Klub b László Péter 06:14,90 425 87,6 4,85
6 13 MEC - Vasas B Dobai Tamás 06:15,50 423 87,4 4,84
7 24 Szegedi Vízisport Egyesület A Király Csaba 06:19,00 411 90,7 4,53
8 21 Szegedi Vízisport Egyesület B Kunstár Márk Dávid 06:20,00 408 83,7 4,87
9 1 Győri Atlétikai Club B Szlovák Rajmund 06:20,20 407 81,7 4,98
10 6 Mohácsi Torna Egylet A Litter Ádám 06:21,90 402 83,5 4,81
11 12 Csepel Evezős Klub c Porvázsnyik Patrik 06:22,30 401 87,9 4,56
12 9 Külker Evezős Klub Óbuda A Talpos Norbert 06:24,10 395 84,9 4,65
13 19 MEC - Vasas C Kiss Norbert 06:24,60 394 89 4,43
14 3 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Kerekes Krisztián 06:27,80 384 88,4 4,34
15 14 MEC - Vasas E Molnár András 06:29,90 378 83,8 4,51
16 2 Csepel Evezős Klub d Likár Marcell 06:34,00 366 79,5 4,60
17 11 Budapest Evezős Egyesület g Mucsi György 06:34,60 365 125,1 2,92
18 7 MEC - Vasas D Fülöp Gábor 06:36,30 360 92,6 3,89
19 8 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Domokos Mátyás 06:41,90 345 80 4,31
20 23 Külker Evezős Klub Óbuda B Szentpáli Gergő 06:43,80 340 86,2 3,94
21 20 Győri Atlétikai Club c Király Kornél 06:52,30 320 76,5 4,18
Végeredmény
1/15 NI ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Baki Anna 07:42,70 226 56,3 4,01
2 3 Csepel Evezős Klub a Bokor Nikoletta 07:45,20 222 58,9 3,77
3 9 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Ferencz Panna 07:46,10 221 58 3,81
4 12 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Fiák Eszter 07:55,90 208 57,5 3,62
5 15 Csepel Evezős Klub b Hegyes Barbara 07:57,20 206 57,8 3,56
6 5 Csepel Evezős Klub c Fülöp Adrienn 08:06,90 194 54 3,59
7 2 Bajai Spartacus Sport Club B Derekas Flóra 08:07,10 194 58,2 3,33
8 6 Győri Atlétikai Club A Bíró Kata 08:10,40 190 57,2 3,32
9 10 Bajai Spartacus Sport Club A Végh Nóra 08:13,20 187 50,5 3,70
10 7 Bajai Spartacus Sport Club C Derekas Petra 08:18,20 181 55,7 3,25
11 11 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Gazdag Orsolya 08:19,90 179 57,8 3,10
12 1 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Válint Zita 08:30,30 169 55,9 3,02
13 4 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Gedeon Anna 08:32,30 167 54,1 3,09
14 13 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Bede Gréta 09:00,50 142 54,4 2,61
16 Győri Atlétikai Club b Nabi Sawmina Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/16 NI 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 16 Arrabona Evezős Klub A Siska Bettina 07:14,40 273 74,6 3,66
2 5 Szegedi Vízisport Egyesület A Daka Zsófia 07:24,80 255 77,6 3,29
3 10 Kalocsai Sport Egyesület A László Kíra 07:26,10 252 68,3 3,69
4 9 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Elek Boróka 07:26,90 251 67,7 3,71
5 1 Külker Evezős Klub Óbuda A Mile Anna 07:28,60 248 73,1 3,39
6 23 Ferencvárosi Evezős Club C Sztoján Beatrix 07:36,50 235 64,9 3,62
7 4 Ferencvárosi Evezős Club A Galcsó Flóra 07:37,50 234 72,7 3,22
8 17 Vác Városi Evezős Club A Kas Natália Luca 07:41,40 228 63,5 3,59
9 22 Győri Atlétikai Club A Kálmán Enikő 07:42,30 227 81 2,80
10 2 Csepel Evezős Klub a Hegyes Zsófia 07:45,40 222 68,9 3,22
11 19 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Tóth Szofi 07:47,30 220 68,8 3,20
12 11 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Bukovics Réka 07:50,40 215 66,9 3,21
13 15 Győri Atlétikai Club C Sőnfeld Júlia 07:52,30 213 76 2,80
14 13 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Liptai Zsófia 07:59,70 203 65,5 3,10
15 14 Szegedi Vízisport Egyesület C Kósa Nikolett 08:02,00 200 65,7 3,04
16 21 Szegedi Vízisport Egyesület C1 Molnár Csenge 08:03,70 198 67 2,96
17 7 Szegedi Vízisport Egyesület B Seres Alexandra 08:12,40 188 62,5 3,01
18 8 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Zs Hajdú Zsófia 08:20,20 179 59,3 3,02
Végeredmény
1/17 FI ks 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 6 Pro Rekreatione Nonprofit Kft P Csordás Márton 06:46,10 335 67,1 4,99
2 8 Pro Rekreatione Nonprofit Kft L Orisek László 06:46,80 333 69,6 4,78
3 10 Bajai Spartacus Sport Club A Szalai Andor 06:48,40 329 67 4,91
4 12 Vác Városi Evezős Club A Pálfai Csikó Bálint 06:52,10 320 67,6 4,73
5 8 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Bridge Henry 06:55,90 311 67,8 4,59
6 18 Bajai Spartacus Sport Club B Szőllősi Balázs 06:56,60 310 61,8 5,02
7 1 Szegedi Vízisport Egyesület A Hegyközi Ferenc 06:58,10 307 69,9 4,39
8 9 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Erdélyi Gyula 07:00,50 301 67,5 4,46
9 16 Budapest Evezős Egyesület A Tompits Botond 07:01,50 299 68,1 4,39
10 4 Győri Atlétikai Club C Kaczur Márton 07:06,70 288 66,2 4,35
11 2 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Ferge Máté Lajos 07:07,70 286 66,3 4,31
12 6 Győri Atlétikai Club D Csiszár András 07:08,00 286 69,7 4,10
13 14 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Szász Benjamin 07:09,10 284 65,1 4,36
14 4 Győri Atlétikai Club A Bakó Simon 07:09,10 284 68,8 4,13
15 1 Bajai Spartacus Sport Club A Derekas Ambrus 07:10,70 280 66,4 4,22
16 3 Csepel Evezős Klub A Némedi Kristóf 07:11,90 278 70,3 3,95
17 13 MEC - Vasas A Czeglédi Péter 07:12,90 276 68,6 4,02
18 23 Bajai Spartacus Sport Club B Szántó Zoltán 07:13,20 278 62 4,48
19 3 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Takács Kristóf 07:13,20 275 60,8 4,52
20 10 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Sz Horváth Patrik Tamás 07:13,50 275 69,6 3,95
21 14 Győri Atlétikai Club H Pataki Gábor Dániel 07:13,80 274 67,6 4,05
22 5 Kalocsai Sport Egyesület A Szilágyi Márk 07:16,30 270 68,2 3,96
23 19 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Cs Cser László 07:17,00 268 67,4 3,98
24 5 Csepel Evezős Klub C Czinege Tamás 07:18,30 266 57,8 4,60
25 15 Győri Atlétikai Club F Vincze Barna Benedek 07:25,40 254 59,6 4,26
26 9 Arrabona Evezős Klub A Németh Bálint 07:26,00 253 68,2 3,71
27 11 Fővárosi Vízművek SK A Ferencz Erik Márton 07:26,10 252 59,9 4,21
28 12 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Csehi Ágoston Benedek 07:31,60 243 63,3 3,84
29 17 Ferencvárosi Evezős Club A Nagy Zsombor 07:32,00 243 61,6 3,94
30 7 Győri Atlétikai Club E Őrsi Vilmos Jenő 07:32,20 242 66 3,67
31 11 Bajai Spartacus Sport Club B Molnár Miklós 07:33,20 241 58,9 4,09
32 22 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Balog Gábor Kristóf 07:37,90 233 52,9 4,40
33 20 Ferencvárosi Evezős Club B Pintér Norbert 07:38,60 232 59,3 3,91
34 2 Győri Atlétikai Club g Oláh Máté 08:22,70 176 54,7 3,22
Végeredmény
1/18 FI 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 17 Vác Városi Evezős Club A Ujhelyi Mihály 06:15,30 424 88,7 4,78
2 13 Szegedi Vízisport Egyesület A Szabó Gábor 06:21,50 403 81,1 4,97
3 10 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Szász Gergely 06:23,00 399 79,1 5,04
4 14 Szegedi Vízisport Egyesület B Király Miklós 06:24,50 394 87,1 4,52
5 19 Vác Városi Evezős Club C Szilágyi Konrád 06:25,20 392 78,6 4,99
6 3 Csepel Evezős Klub F Koncsik Dominik 06:26,80 387 85 4,55
7 12 Mohácsi Torna Egylet A Duboviczki Miklós Marcell 06:28,00 384 86,4 4,44
8 11 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Pirik Dániel 06:30,40 377 86,8 4,34
9 15 Szegedi Vízisport Egyesület C Rakonczai Péter 06:30,40 376 78,1 4,81
10 18 Vác Városi Evezős Club B Szklenka Bence 06:31,60 373 79,6 4,69
11 8 Ferencvárosi Evezős Club A Bencsik Botond 06:32,90 369 74,5 4,95
12 6 Csepel Evezős Klub B Dávidházy Zsolt 06:35,40 362 82,4 4,39
13 20 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület b Giricz Tamás 06:35,50 362 76,5 4,73
14 5 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület a Kálmán Dávid 06:35,60 362 89,1 4,06
15 9 Külker Evezős Klub Óbuda A Pajor Krisztián 06:38,80 353 80,6 4,38
16 21 Budapest Evezős Egyesület A Hajdú Zsolt Ármin 06:42,90 342 75,5 4,53
17 16 Szegedi Vízisport Egyesület D Rákóczi Ferenc 06:43,30 341 79,8 4,27
18 18 Erster Wiener Ruderclub C Maxwell Spiegel 06:43,60 341 77,5 4,40
19 2 Csepel Evezős Klub E Juhász Tamás 06:43,80 340 75,6 4,50
20 4 Csepel Evezős Klub I Varga Koppány Márk 06:47,50 331 77 4,30
21 3 Győri Atlétikai Club A Király Kornél 06:49,00 327 76,5 4,27
22 17 Csepel Evezős Klub H Váradi Dávid 06:49,30 327 72 4,54
23 17 Győri Atlétikai Club B Benedek András 06:49,30 327 98,8 3,31
24 22 MEC - Vasas A Szeverényi Máté 06:49,80 326 75,4 4,32
25 12 Szegedi Vízisport Egyesület E Mihalovits András 06:50,30 324 78,2 4,14
26 13 Mohácsi Torna Egylet B Gagyi Norbert 06:50,30 324 76,7 4,22
27 6 Arrabona Evezős Klub A Huszár Tamás 06:52,60 319 76,7 4,16
28 11 Csepel Evezős Klub G Marton Tamás 06:54,50 315 93,7 3,36
29 8 Csepel Evezős Klub C Franca Dávid 06:54,90 314 72,6 4,33
30 21 Arrabona Evezős Klub B Török Gergely 06:55,30 313 84,9 3,69
31 15 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Haas Attila Márk 06:55,50 286 71,9 3,98
32 2 Ferencvárosi Evezős Club B Szentpáli Balázs 06:55,70 312 77,9 4,01
33 16 Budapest Evezős Egyesület D Urbán Balázs 06:55,80 312 83,2 3,75
34 23 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Birtalan Áron 06:56,20 311 83,1 3,74
35 5 Budapest Evezős Egyesület E Takács Dániel 07:03,70 295 78,3 3,77
36 19 Pro Rekreatione Nonprofit Kft K Pecsenye Keve 07:08,30 76,2
37 22 Arrabona Evezős Klub C Mezei Zsombor 07:09,50 283 73,4 3,86
38 20 Csepel Evezős Klub D Hardy Péter 07:10,50 281 72,8 3,86
39 1 Arrabona Evezős Klub D Burkus Ádám 07:14,10 274 79 3,47
40 10 Külker Evezős Klub Óbuda B Kövér Bálint 07:16,30 270 85,6 3,15
41 7 Budapest Evezős Egyesület C Schubert Márton 07:21,00 261 86,1 3,03
42 18 Danubius Nemzeti Hajós Egylet D Gödölle Pál Bernát 07:28,70 248 70,2 3,53
43 19 Ferencvárosi Evezős Club C Gáti Edvárd Viktor 07:37,40 234 62,5 3,74
14 Erster Wiener Ruderclub B Noah Robibaro Nem jelent meg a rajtnál
22 Fővárosi Vízművek SK A Gyulai Bence Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/19 NS I 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 12 Ferencvárosi Evezős Club A Zelei Karolina Johanna 07:39,60 231 74,2 3,11
2 3 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest E Nádudvari Anna 07:55,20 209 89,2 2,34
3 5 Mohácsi Torna Egylet A Dudás Emese 07:58,20 205 65,6 3,13
4 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Pogány Ingrid 08:00,00 203 57,6 3,52
5 19 Csepel Evezős Klub B Mondovics Zorka 08:03,20 199 77,4 2,57
6 17 Bajai Spartacus Sport Club A Sári Réka 08:03,60 198 64,8 3,06
7 18 Győri Atlétikai Club D Angyal Zsófia 08:04,30 197 77,1 2,56
8 7 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Preussberger Nóra 08:06,40 195 62,7 3,11
9 1 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület b Sebők Lilla 08:11,80 188 65 2,89
10 1 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Birtalan Rita 08:12,30 188 74,8 2,51
11 11 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület a Donka Berta 08:13,70 186 54 3,44
12 15 Budapest Evezős Egyesület A Baré Boglárka Lilla 08:15,20 184 68,9 2,67
13 11 Ferencvárosi Evezős Club C Kátai Fruzsina 08:17,10 182 59,5 3,06
14 8 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Illényi Dorottya 08:20,60 179 47,1 3,80
15 13 Ferencvárosi Evezős Club B Zéman Réka 08:21,80 177 57,8 3,06
16 3 Kalocsai Sport Egyesület A Romsics Lili 08:22,20 177 59,9 2,95
17 12 Győri Atlétikai Club A Sándor Zsófia 08:22,80 176 60,8 2,89
18 20 Szegedi Vízisport Egyesület A Király Anna 08:24,80 174 58,3 2,98
19 9 Szegedi Vízisport Egyesület B Kozák Zsófia 08:26,60 172 61,2 2,81
20 5 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület D Szücs Brigitta 08:26,70 172 73,9 2,33
21 10 Külker Evezős Klub Óbuda A Mile Sarolta 08:26,80 172 52 3,31
22 16 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Volter Réka Rebeka 08:30,80 168 48,6 3,46
23 4 Győri Atlétikai Club B Szabó Lujza 08:32,90 166 61,9 2,68
24 18 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület c Pozsár Gréta 08:34,20 165 69,6 2,37
25 2 Ferencvárosi Evezős Club D Pintér Dorina 08:38,70 160 54 2,96
26 16 Győri Atlétikai Club E Kun Anna 08:44,20 156 63,8 2,45
27 9 Külker Evezős Klub Óbuda B Fekete Eszter 08:47,20 153 65 2,35
28 7 Győri Atlétikai Club C Dittrich Zsófia 08:48,50 152 69 2,20
29 2 Budapest Evezős Egyesület B Urbán Zsófia Margit 08:52,50 148 77,5 1,91
30 4 Csepel Evezős Klub C Molnár Lili 08:55,70 146
31 14 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Hermans Tamara 08:59,80 142 67,8 2,09
32 13 Győri Atlétikai Club F Karácsonyi Nóra 09:03,50 140 77,6 1,80
33 17 Győri Atlétikai Club G Kiss Kamilla 09:54,70 107 46,2 2,32
10 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest C Kovács Júlia Hanna Nem jelent meg a rajtnál
19 Csepel Evezős Klub A Nagy Borbála Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/20 NS II 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 5 Kalocsai Sport Egyesület A Kellner Fanni 07:36,70 235 74,6 3,15
2 12 Vác Városi Evezős Club A Harsányi Viktória 07:40,70 229 63,2 3,62
3 14 Szegedi Vízisport Egyesület C1 Csorba Zsófia 07:43,80 225 63 3,57
4 10 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Király Lilla 07:44,20 224 77,8 2,88
5 2 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Elek Boglárka 07:46,10 221 64,2 3,44
6 11 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Lajkovics Rebeka 07:47,90 219 79,5 2,75
7 6 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Lengyel Laura 07:50,60 215 67,6 3,18
8 7 Külker Evezős Klub Óbuda A Maticsek Lizett 07:52,40 212 61,8 3,43
9 6 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. E Ferencz Panna 07:52,70 212 58 3,66
10 17 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Juhász Sára Rebeka 07:53,00 212 63,3 3,35
11 3 Győri Atlétikai Club A Bagó Zsófia Réka 07:55,00 209 64,2 3,26
12 9 Szegedi Vízisport Egyesület A Kallai Berta 07:55,60 208 73,2 2,84
13 9 Vác Városi Evezős Club B Harsányi Orsolya 07:59,00 204 70,8 2,88
14 8 Külker Evezős Klub Óbuda B Győrösi Rebeka 08:02,10 200 66,6 3,00
15 4 Győri Atlétikai Club B Varga Éva Emese 08:05,80 195 59,8 3,26
16 3 Ferencvárosi Evezős Club A Hiller Tekla Renáta 08:05,90 195 77,2 2,53
17 4 Pro Rekreatione Nonprofit Kft H Rabi Hanna 08:06,10 195 55,2 3,53
18 5 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Válint Adél 08:06,40 195 57,1 3,42
19 14 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Turi Nikolett 08:06,80 194 65,9 2,94
20 13 Vác Városi Evezős Club C Bóka Sára 08:09,20 191 56,5 3,38
21 1 Győri Atlétikai Club C Hécz Zsuzsanna 08:09,60 191 74,6 2,56
22 17 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület C Czencz Lili 08:15,40 184 53 3,47
23 11 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Zs Smolkó Zsuzsanna 08:15,50 184 62,2 2,96
24 7 Pro Rekreatione Nonprofit Kft L Kapócs Júlia 08:23,00 176 70,1 2,51
25 1 Csepel Evezős Klub A Sabján Dorottya 08:23,70 175 74 2,36
26 18 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Kispál Kinga 08:25,90 173 65,4 2,65
27 13 Győri Atlétikai Club D Viandt Léna 08:36,90 162 68,4 2,37
28 16 Győri Atlétikai Club E Czapáry-Martincsevics Klára Elvira 08:39,50 160 68,4 2,34
29 8 Szegedi Vízisport Egyesület C2 Szabó Annabella 08:45,40 154 73 2,11
30 12 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Kovács Dorina 09:11,00 134 53,2 2,52
31 15 Győri Atlétikai Club H Burkali Anna Lili 09:17,50 129 54,2 2,38
32 16 Budapest Evezős Egyesület A Köles Réka Lilla 09:21,40 127 60,7 2,09
33 18 Győri Atlétikai Club G Vas Ágota 09:37,70 116 62 1,87
Végeredmény
1/21 FS I 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 11 Csepel Evezős Klub D Kovács Gergő Ferenc 06:56,90 309 77,4 3,99
2 22 Erster Wiener Ruderclub A Daniel Wagner 07:03,30 295 71,4 4,13
3 4 Győri Atlétikai Club A Shah Amir 07:08,70 284 83,7 3,39
4 10 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Veress Bálint 07:10,80 280 68,4 4,09
5 16 Erster Wiener Ruderclub B Teo Nguyer 07:11,50 279 76 3,67
6 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Miskolczi Balázs 07:19,60 264 62,7 4,21
7 15 Szegedi Vízisport Egyesület B Sekhon Noel Shane 07:30,80 245 67,1 3,65
8 14 Ferencvárosi Evezős Club A Kiss Bence Gábor 07:31,40 243 59,9 4,06
9 2 Csepel Evezős Klub G Zudor Marcell 07:35,40 237 57,8 4,10
10 8 Csepel Evezős Klub C Hambalkó Bence 07:37,20 234 69,4 3,37
11 6 Erster Wiener Ruderclub C Vince Csajbok 07:43,10 226 57,6 3,92
12 6 Ferencvárosi Evezős Club E Molnár Zalán Andor 07:46,00 221 69,4 3,18
13 9 Pro Rekreatione Nonprofit Kft I Wagner Áron 07:46,50 221 60,4 3,66
14 18 Szegedi Vízisport Egyesület A Lukács Patrik 07:48,30 218 59,2 3,68
15 1 Külker Evezős Klub Óbuda A Rákosi Levente 07:54,30 210 59,5 3,53
16 10 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Balog Zsombor 07:57,80 205 52,5 3,90
17 18 Csepel Evezős Klub E Somlói-Fazekas Boldizsár 07:59,10 204 56,3 3,62
18 9 Győri Atlétikai Club C Böjhte Attila Miklós 07:59,10 204 59,1 3,45
19 1 Pro Rekreatione Nonprofit Kft E Grozev Erik 08:03,20 199 62,7 3,17
20 4 Ferencvárosi Evezős Club E Gyeraj Ákos Balázs 08:08,00 193 55,5 3,48
21 3 Győri Atlétikai Club D Csonka Albert Dominik 08:08,20 193 78,5 2,46
22 5 Ferencvárosi Evezős Club D Szalkai Ádám 08:09,00 192 55,6 3,45
23 17 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Cantwell Ákos 08:17,20 182 56,4 3,23
24 19 Győri Atlétikai Club H Dely Kristóf 08:17,40 182 62 2,94
25 7 Budapest Evezős Egyesület A Takács Bálint 08:20,10 179 62 2,89
26 13 Győri Atlétikai Club G Glázer Márió 08:26,90 172 50,5 3,41
27 16 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Balog Csaba Roland 08:46,90 153 43,5 3,52
28 11 Regatta Club - Soroksár A Máthé Kristóf 09:39,00 115 46,6 2,47
12 Győri Atlétikai Club B Vincze Barnabás Nem jelent meg a rajtnál
2 Győri Atlétikai Club F Zvikli András Nem jelent meg a rajtnál
3 Győri Atlétikai Club E Kertész Márton Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/22 FS II 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 6 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest B Budai Gergely 06:35,40 362 77,6 4,66
2 8 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Bujtás Bence 06:35,70 362 82,5 4,39
3 12 Ferencvárosi Evezős Club A Somogyi Dávid 06:38,60 354 78,3 4,52
4 4 Szegedi Vízisport Egyesület A Kovács Sándor 06:43,10 342 78,6 4,35
5 22 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Sarkadi-Nagy Nimród 06:44,30 339 72 4,71
6 9 Győri Atlétikai Club A Nagyszokolyai Áron 06:48,00 330 74,5 4,43
7 7 Ferencvárosi Evezős Club C Fernández Kiss Dávid 06:48,80 328 75,3 4,36
8 23 Szegedi Vízisport Egyesület C Dézsi Levente 06:54,40 315 77,1 4,09
9 22 Szegedi Vízisport Egyesület B Kósa András 06:55,20 313 78,2 4,00
10 2 Ferencvárosi Evezős Club B Rózsavölgyi Viktor 06:56,10 311 70,3 4,42
11 6 Danubius Nemzeti Hajós Egylet G Miksa György 06:56,20 311 77,5 4,01
12 5 Csepel Evezős Klub E Gosztola Balázs 06:56,70 310 73,3 4,23
13 17 MEC - Vasas A Kiss Márk László 07:00,90 300 77 3,90
14 19 Győri Atlétikai Club B Nagy Bendegúz 07:03,80 294 72,5 4,06
15 5 Külker Evezős Klub Óbuda A Fekete Zalán 07:05,00 292 67,4 4,33
16 15 Budapest Evezős Egyesület A Schubert Mátyás 07:05,10 292 83,4 3,50
17 14 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Nagy Dávid 07:05,40 291 76,5 3,80
18 12 Erster Wiener Ruderclub A Johannes Feldscher 07:07,10 287 67,8 4,23
19 8 Győri Atlétikai Club C Makai Marcell 07:09,30 283 90,2 3,14
20 15 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Killik László 07:09,70 289 64,9 4,45
21 9 Győri Atlétikai Club D Janota Benedek 07:13,60 275 86 3,20
22 1 Csepel Evezős Klub A Belán Bendegúz 07:14,90 272 74,8 3,64
23 19 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Orbán Bendegúz Attila 07:16,00 270 66,6 4,05
24 21 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Haas Anton 07:17,80 267 64,8 4,12
25 16 Csepel Evezős Klub H Nagy-Juhák András 07:20,00 263 68,9 3,82
26 22 Arrabona Evezős Klub A Tóth Ágoston 07:20,20 263 93,7 2,81
27 13 Csepel Evezős Klub B Berta Gergely 07:21,20 261 68,7 3,80
28 4 Szegedi Vízisport Egyesület E Virág Benke Nimród 07:21,20 261 63,4 4,12
29 2 Danubius Nemzeti Hajós Egylet F Luczek Csongor 07:21,90 260 72 3,61
30 21 Erster Wiener Ruderclub C Philipp Bogdanov 07:23,20 257 80,8 3,18
31 7 Csepel Evezős Klub G Nagy Gergely 07:24,20 256 62,4 4,10
32 20 Erster Wiener Ruderclub D Tunc Gürkan 07:25,30 254 84 3,02
33 10 Szegedi Vízisport Egyesület D Kovács Péter 07:25,50 253 63,2 4,00
34 14 Külker Evezős Klub Óbuda D Tóth Benedek Máté 07:31,80 243 68,8 3,53
35 3 Külker Evezős Klub Óbuda B Kollár Márton 07:32,10 242 63,4 3,82
36 18 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest D Rózsa Levente 07:33,70 240 82,2 2,92
37 3 Danubius Nemzeti Hajós Egylet E Kis Benedek Márton 07:36,70 235 66,2 3,55
38 21 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Ó Fülöp Péter 07:41,10 228 59,6 3,83
39 16 Erster Wiener Ruderclub B Philipp Reisinger 07:41,40 228 60,4 3,77
40 23 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest C Konkoly Barnabás 07:41,60 228 60,4 3,77
41 24 Budapest Evezős Egyesület B Lapos Levente 07:41,90 227 56,6 4,01
42 13 Csepel Evezős Klub F Lengyel Roland 07:45,90 222 66,9 3,32
43 10 Ferencvárosi Evezős Club D Madár Barnabás 07:48,10 218 57,3 3,80
44 20 Külker Evezős Klub Óbuda E Sárdi Mátyás 07:48,40 249 58,6 4,25
45 1 Danubius Nemzeti Hajós Egylet D Hajgató Bence 07:51,30 214 57,6 3,72
46 23 Pro Rekreatione Nonprofit Kft N Farkas Nikolasz 07:54,70 209 54,1 3,86
47 11 Győri Atlétikai Club E Csiba Erik 08:22,60 176 54,7 3,22
Végeredmény
1/23 NT 3 1500m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 14 Kalocsai Sport Egyesület A Kovács Anett 06:01,80 200
2 3 Csongrádi Vízügyi Sport Egyesület a Györgyi Stella 06:06,90 191
3 2 Győri Atlétikai Club B Nagy Gréta 06:10,70 186
4 12 Kalocsai Sport Egyesület B Kapitány Klarissza Kármen 06:11,60 184
5 20 Győri Atlétikai Club A Majsa Klaudia 06:12,30 183
6 22 Ferencvárosi Evezős Club A Zéman Kata 06:20,90 171
7 1 Pro Rekreatione Nonprofit Kft Zs Nagy Zsófia 06:22,50 169
8 23 Ferencvárosi Evezős Club B Skobrák Borbála Tímea 06:24,40 166
9 6 Csepel Evezős Klub E Homolya Kata 06:24,50 166
10 8 Kalocsai Sport Egyesület C Németh Hanna 06:24,60 166
11 18 Szegedi Vízisport Egyesület A Boldogh Lilla 06:26,10 164
12 23 Ferencvárosi Evezős Club A Elekes Zsófi 06:26,70 163
13 9 Szegedi Vízisport Egyesület C2 Varga Nelli Mónika 06:30,60 159
14 15 Csepel Evezős Klub B Szász Mirtill Kamilla 06:34,40 154
15 5 Pro Rekreatione Nonprofit Kft E Szendrei Eszter 06:37,70 150
16 7 Szegedi Vízisport Egyesület C1 Molnár Csepke 06:43,50 144
17 10 Csepel Evezős Klub A Gulyás Katalin 06:46,20 141
18 11 Külker Evezős Klub Óbuda A Kárász Laura 06:55,10 132
19 21 Csepel Evezős Klub C Kulcsár Zita 06:56,10 131
20 4 Győri Atlétikai Club D Lukács Kitti Katalin 06:57,20 130
21 24 Csepel Evezős Klub D Schmidt Ariella 07:09,70 119
22 16 Danubius Nemzeti Hajós Egylet B Kiss Hanga 07:17,10 113
23 19 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Zarándy Júlia 07:39,80 97
24 Ferencvárosi Evezős Club C Insperger Anna Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/24 NT 4 1500m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 22 Szegedi Vízisport Egyesület C1 Kiss Ágnes Anna 05:53,10 215
2 15 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Kovács Eszter 05:55,10 211
3 8 Mohácsi Torna Egylet A Dombai Zsuzsanna 06:01,40 200
4 13 Bajai Spartacus Sport Club A Derekas Blanka 06:02,90 198
5 1 Győri Atlétikai Club A Holpert Eszter 06:14,20 180
6 5 Szegedi Vízisport Egyesület C2 Kiszely Petra Diána 06:14,60 180
7 17 Győri Atlétikai Club B Győri Alexandra 06:18,80 174
8 18 Pro Rekreatione Nonprofit Kft A Szabó Boglárka 06:22,20 169
9 12 Győri Atlétikai Club C Nabi Mirella 06:23,00 169
10 11 Győri Atlétikai Club D Bencsics Hella 06:24,70 166
11 2 Csepel Evezős Klub A Nagy Csenge 06:26,00 164
12 20 Kalocsai Sport Egyesület A Tamás Abigél 06:27,40 173
13 10 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Kiss Csende Ajna 06:29,20 160
14 16 Győri Atlétikai Club G Nagy Vivien Eszter 06:39,70 148
15 14 Szegedi Vízisport Egyesület A Moór Nikolett 06:42,60 145
16 21 Budapest Evezős Egyesület A Majoros Nóra 06:44,40 143
17 4 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Hanga Zsófi 07:06,40 122
18 3 Csepel Evezős Klub B Franca Vivien 07:09,70 119
19 9 Győri Atlétikai Club E Mészáros Liza 07:13,40 116
Végeredmény
1/25 FT 3 1500m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 17 Magyar Testgyakorlók Köre Budapest A Majsai Kristóf János 05:34,40 253
2 15 Csepel Evezős Klub C Belán Gergő 05:42,60 235
3 13 Budapest Evezős Egyesület A Maurer Dominik 05:43,30 234
4 2 Győri Atlétikai Club A Boros Áron 05:46,30 228
5 6 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Demkó Mátyás 05:51,60 217
6 5 Mohácsi Torna Egylet A Schiszler Ádám 05:54,90 211
7 10 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Varga Patrik 05:57,10 208
8 9 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete E Urbán Bálint 06:05,90 193
9 3 Csepel Evezős Klub E Schuszter Imre 06:12,40 183
10 19 Szegedi Vízisport Egyesület A Hajdú Márton Zsigmond 06:13,40 182
11 1 Csepel Evezős Klub D Sabján Iván 06:17,90 175
12 21 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Drávucz Dániel 06:19,20 173
13 20 Szegedi Vízisport Egyesület C Bagdi Zénó 06:21,20 171
14 14 Szegedi Vízisport Egyesület B Pálka Bálint 06:24,00 167
15 3 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület C Hegedüs Ádám 06:35,60 153
16 16 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület D Pinczés Barna 06:45,80 141
17 8 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. B Komáromy Botond 06:49,40 138
18 18 Vasas Sport Club B Daróczi Dávid 06:51,80 135
19 1 Győri Atlétikai Club B Vincze Boldizsár 06:54,30 133
20 12 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Ábel Dániel 06:54,90 132
21 4 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete C Csákvári Máté 06:58,60 129
22 22 Csepel Evezős Klub F Balázs Ádám 07:04,70 123
23 6 Vasas Sport Club A Molnár Dániel 07:19,90 111
24 5 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete B Csákvári Bence 07:38,20 119
25 2 Pro Rekreatione Nonprofit Kft D Vajda Donát 07:46,90 93
Végeredmény
1/26 FT 4 1500m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 2 Győri Atlétikai Club A Horváth Barnabás 05:15,30
2 7 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület A Kő László 05:15,80
3 2 Csepel Evezős Klub C Kup Benedek Péter 05:16,10
4 16 Szegedi Vízisport Egyesület F Kunstár Simon Mátyás 05:19,80
5 6 Csepel Evezős Klub B Andi Ábris 05:30,30
6 14 Szegedi Vízisport Egyesület A Vörös Bálint 05:31,50
7 13 Győri Atlétikai Club B Csizmadia Ádám 05:33,10
8 9 Csepel Evezős Klub G Tóth Olivér Marcell 05:34,00
9 10 Csepel Evezős Klub G Csókai Zétény 05:38,30
10 4 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. A Bozsó Botond 05:46,80
11 12 Danubius Nemzeti Hajós Egylet C Ladányi Levente 05:46,80
12 12 Budapest Evezős Egyesület B Győri Máté Dániel 05:48,30
13 4 Budapest Evezős Egyesület A Reményi Benedek 05:49,90
14 21 Szegedi Vízisport Egyesület C Ambrus Márk 05:49,92
15 8 Mohácsi Torna Egylet A Iloskics Áron 05:51,50
16 11 Bajai Spartacus Sport Club B Katos Armand Milán 05:52,00
17 9 Győri Atlétikai Club C Nagy Dávid 05:52,60
18 16 Pro Rekreatione Nonprofit Kft M Hege Marcell 05:52,60
19 12 Szegedi Vízisport Egyesület D Szierer Balázs 05:56,70
20 7 Győri Atlétikai Club E Pintér Dániel József 06:01,60
21 1 Győri Atlétikai Club D Cseh Bálint 06:03,40
22 18 Ferencvárosi Evezős Club A Újhelyi Márton 06:04,40
23 14 Esztergomi Evezősök Hajós Egylete A Molnár Dávid 06:07,10
24 14 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. C Mészáros Levente 06:08,20
25 10 Ferencvárosi Evezős Club B Gyeraj András Ádám 06:09,60
26 3 Külker Evezős Klub Óbuda B Gáll Nándor 06:10,50
27 9 Csepel Evezős Klub A Babai Márton István 06:11,90
28 5 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. G Halász Nagy Róbert 06:12,50
29 18 Csepel Evezős Klub F Szuhorukov András 06:21,10
30 6 Külker Evezős Klub Óbuda C Szabó Tamás 06:21,80
31 15 Csepel Evezős Klub E Szirmai Bence 06:26,30
32 8 Danubius Nemzeti Hajós Egylet A Dér Ágoston 06:30,50
33 11 Danubius Nemzeti Hajós Egylet D Lambert Kristóf 06:33,70
34 16 Szegedi Vízisport Egyesület G Masa Kristóf 06:39,80
35 19 Danubius Nemzeti Hajós Egylet F Góczán Bálint 06:43,20
36 1 Győri Atlétikai Club H Tóth Dániel 06:46,70
37 13 Győri Atlétikai Club I Konorik Attila Kende 06:48,30
38 10 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület B Zajácz András 06:52,70
39 3 Danubius Nemzeti Hajós Egylet G Hatvani Tamás 07:37,00
15 Győri Atlétikai Club G Gasztonyi Péter László Nem jelent meg a rajtnál
17 Külker Evezős Klub Óbuda A Fodor István Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/27 Női Egyetemi 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 7 Budapest Evezős Egyesület Elte Gadányi Zoltána 07:10,90
2 5 Budapest Evezős Egyesület TE Preil Vivien 07:15,00
3 3 Külker Evezős Klub Óbuda SE Benda Orsolya 07:16,00
4 8 Budapest Evezős Egyesület BME Rozmaring Flóra 07:45,70
5 2 Pannon Egyetem, Veszprém A Takács Fanni 08:32,10
1 Győri Atlétikai Club Sze Gagyi Barbara Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/28 Férfi Egyetemi 2000m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 9 "Tisza" Evezős Egylet TE "A" Szabó Márton 05:59,70
2 13 Győri Atlétikai Club BME Papp Gergely Márton 06:05,60
3 12 "Tisza" Evezős Egylet TE "B" Furkó Kálmán 06:22,90
4 14 Győri Atlétikai Club SZE Szlovák Rajmund 06:27,50
5 15 Győri Atlétikai Club Sze Szigeti Roland 06:28,90
6 6 Győri Atlétikai Club Eszterhazy Forrai Dávid 06:38,40
7 11 Budapest Evezős Egyesület Eszterházy Mucsi György 06:41,20
8 20 Szegedi Tudományegyetem A Földesi Mihály 06:49,80
9 16 Győri Atlétikai Club SZE Szabó Bence 06:52,40
10 5 Pécsi Tudományegyetem A Kölkedi Ákos 07:00,70
11 19 Nemzeti Közszolgálati Egyetem B Fekete Benedek 07:11,50
12 2 Pannon Egyetem, Veszprém B Boldizsár Tamás 07:51,70
13 17 Győri Atlétikai Club Sze Vajnorák Martin 09:11,80
10 Pannon Egyetem, Veszprém A Horváth Ádám Nem jelent meg a rajtnál
Végeredmény
1/29 Egyetemi csapatverseny 500m Döntő
Helyezés Egyesület Csapat Név Idő Watt Súly Watt/Súly
1 4 Danubius Nemzeti Hajós Egylet-Csepel Evezős Klub-Budapest Evezős Egyesület-Külker Evezős Klub Óbuda COR Erdélyi Zsolt 01:25,10
Szekér László
Pétervári-Molnár Bendegúz
Kiffer Dorina
2 3 "Tisza" Evezős Egylet-Pénzügyőr Sportegyesület-Budapest Evezős Egyesület TE Szabó Márton 01:26,40
Furkó Kálmán
Simon Béla
Preil Vivien
3 4 Pannon Egyetem, Veszprém PE. Smura Nándor 01:35,60
Páter Dániel
Dervalics Tamás
Smura Gabriella
4 2 Nemzeti Közszolgálati Egyetem A Móricz Dániel 01:38,40
Kiss Zoltán
Lázár Dániel
Sápi Emese
5 1 Nemzeti Közszolgálati Egyetem B Nádházi Krisztián 01:39,00
Chalupa Zoltán
Vadász Richárd
Sahin Veronika
6 3 Pécsi Tudományegyetem PTE Czine Alexandra 01:42,50
Edző: Kölkedi Ákos Horváth Gergő
Kölkedi Ákos
Lehota Olivér
1 Győri Atlétikai Club SZE a Szabó Bence Nem jelent meg a rajtnál
Edző: Alföldi Zoltán Gagyi Barbara
Szigeti Roland
Szlovák Rajmund