eRegatta - Nyilvántartási és Nevezési rendszer

Verziószám: 1.7.1.3.   Éles környezet

MEFOB Feszt Evezős és Evezős-Ergométeres verseny
Keresés
2024.05.01 2. nap
1/1 NE 4- 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE A Fazekas Fanni 01:00,00
Fehérvári Eszter
Viandt Léna
Romsics Lili
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 2 Győri Atlétikai Club SZE B Burkali Anna Lili 02:00,00
Czencz Hanna
Vaday Katalin
Bíró Kata
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/3 FE amatőr tengeri 1x 1000m Előfutam
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Óbudai Egyetem OE D Bereczki Dominik 01:00,00
Edző: Müller Márk
2 4 Óbudai Egyetem OE B Potyondi László 02:00,00
Edző: Müller Márk
3 2 Óbudai Egyetem OE A Varga András 03:00,00
Edző: Müller Márk
1/3 FE amatőr tengeri 1x 1000m Előfutam
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 6 Óbudai Egyetem OE C Korb Zsombor 01:00,00
Edző: Müller Márk
2 5 Széchenyi István Egyetem SZE Gyalog Máté 02:00,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/3 FE amatőr tengeri 1x 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 6 Óbudai Egyetem OE C Korb Zsombor 01:00,00
Edző: Müller Márk
2 1 Óbudai Egyetem OE D Bereczki Dominik 02:00,00
Edző: Müller Márk
3 4 Óbudai Egyetem OE B Potyondi László 03:00,00
Edző: Müller Márk
1/4 MixE 2x 1000m Előfutam
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE A Fehérvári Eszter 01:00,00
Szőllősi Balázs
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 2 Csepel Evezős Klub-Külker Evezős Klub Óbuda KRE Althammer István 02:00,00
Zsiros Janka
3 3 Bajai Spartacus Sport Club PTE A Mészáros Janka 03:00,00
Molnár Miklós
1/4 MixE 2x 1000m Előfutam
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 4 Győri Atlétikai Club SZE B Szabó Bence 01:00,00
Fazekas Fanni
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 5 Győri Atlétikai Club-Bajai Spartacus Sport Club PTE B Füzi Zsófia 02:00,00
Tóth János
3 6 Óbudai Egyetem OE A Fülöp Adrienn 03:00,00
Varga Miklós
Edző: Müller Márk
1/4 MixE 2x 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE A Fehérvári Eszter 01:00,00
Szőllősi Balázs
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 2 Csepel Evezős Klub-Külker Evezős Klub Óbuda KRE Althammer István 02:00,00
Zsiros Janka
3 4 Győri Atlétikai Club SZE B Szabó Bence 03:00,00
Fazekas Fanni
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 5 Győri Atlétikai Club-Bajai Spartacus Sport Club PTE B Füzi Zsófia 04:00,00
Tóth János
1/5 FE amatőr Gig 4x+ 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Pórel Marcell 01:00,00
Tasnádi Balázs
Pataki Mátyás
Ruisz Kadosa
k: Császár Zsófia
2 2 Óbudai Egyetem OE A Bereczki Dominik 02:00,00
Korb Zsombor
Potyondi László
Varga András
k: Müller Márk
Edző: Müller Márk
1/6 NE amatőr tengeri 1x 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE A Bíró Kata 01:00,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/7 MixE 4x 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 4 Győri Atlétikai Club SZE A Szőllősi Balázs 01:00,00
Pető Benedek
Fehérvári Eszter
Fazekas Fanni
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 2 Bajai Spartacus Sport Club-Győri Atlétikai Club A Mészáros Janka 02:00,00
Molnár Miklós
Tóth János
Füzi Zsófia
3 3 Győri Atlétikai Club SZE B Czencz Hanna 03:00,00
Glázer Márió
Józsa Márton
Vaday Katalin
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 1 Óbudai Egyetem OE A Válint Zita 04:00,00
Fülöp Adrienn
Varga Miklós
Pecsenye Keve
Edző: Müller Márk
1/8 MixE amatőr Gig 4x+ 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Fekete Márk 01:00,00
Horváth Csanád
Császár Zsófia
Veronika Gecseg
k: Pórel Marcell
1/9 MixE 8+ 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE A Shah Amir 01:00,00
Fehérvári Eszter
Pető Benedek
Fazekas Fanni
Szőllősi Balázs
Szabó Bence
Romsics Lili
Viandt Léna
k: Csiza-Pák Luca
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 3 Győri Atlétikai Club-Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. SZE B Burkali Anna Lili 02:00,00
Czencz Hanna
Vaday Katalin
Bíró Kata
Józsa Márton
Kaczur Márton
Glázer Márió
Balog Zsombor
k: Oláh Máté
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 2 Óbudai Egyetem OE A Bereczki Dominik 03:00,00
Fülöp Adrienn
Korb Zsombor
Papp Boróka
Potyondi László
Válint Adél
Varga András
Válint Zita
k: Müller Márk
Edző: Müller Márk