eRegatta - Nyilvántartási és Nevezési rendszer

Verziószám: 1.7.1.3.   Éles környezet

MEFOB Feszt Evezős és Evezős-Ergométeres verseny
Keresés
2024.04.30 1. nap
1/1 NE amatőr 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Császár Zsófia 03:45,30
2 1 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Nagy Márta 03:53,50
3 13 Nemzeti Közszolgálati Egyetem NKE Albert Edit 03:55,10
4 8 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Emeneth Petra 04:00,80
5 3 Széchenyi István Egyetem SZE Schiewerth Nelli Johanna 04:03,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
6 9 Széchenyi István Egyetem SZE Biró Kata 04:05,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 23 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Veronika Gecseg 04:06,80
8 2 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Takács Nikolett 04:15,00
9 6 Széchenyi István Egyetem SZE Fülöp Dorka 04:16,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
10 14 Széchenyi István Egyetem SZE Dániel Viktória 04:17,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
11 10 Széchenyi István Egyetem SZE Czinkóczky Lilla Júlia 04:28,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
12 2 Széchenyi István Egyetem SZE Gondár Eszter 04:35,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
13 10 Széchenyi István Egyetem SZE Szabó Virág 04:44,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
14 24 Széchenyi István Egyetem SZE Gaál Barbara 04:46,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
15 4 Széchenyi István Egyetem SZE Karácsonyi Katarina 04:47,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
16 4 Széchenyi István Egyetem SZE Lónyai Orsolya 04:50,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
17 5 Széchenyi István Egyetem SZE Molnár -Szentgyörgyi Márta Nóra 04:50,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
18 9 Széchenyi István Egyetem SZE Sáray Ágnes Etelka 04:51,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
19 7 Széchenyi István Egyetem SZE Pénzes Anna 04:55,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
20 12 Széchenyi István Egyetem SZE Varga Viktória 05:09,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
21 5 Széchenyi István Egyetem SZE Gaál Katalin 05:16,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
22 11 Széchenyi István Egyetem SZE KENYAN Stephanie Joy Mutindi 05:48,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudomyi Egyetem BME Gemer Krisztina Nem jelent meg a rajtnál
13 Széchenyi István Egyetem SZE Vépi Henrietta Nem jelent meg a rajtnál
25 Széchenyi István Egyetem SZE Kelemen Anna Nem jelent meg a rajtnál
26 Széchenyi István Egyetem SZE KENYAN Mercy Kyalo Nem jelent meg a rajtnál
1/2 FE amatőr 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 74 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Pataki Mátyás 03:08,40
2 13 Nemzeti Közszolgálati Egyetem NKE Bolehradsky Szilveszter 03:12,30
3 11 Óbudai Egyetem C Korb Zsombor 03:13,40
Edző: Müller Márk
4 2 Széchenyi István Egyetem SZE Tian Yubo 03:17,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 1 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Kálóczy Szebasztián 03:17,90
6 1 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Bartha Dániel 03:19,00
7 14 Széchenyi István Egyetem SZE Koós Marcell 03:19,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 75 Óbudai Egyetem A Varga András 03:20,80
Edző: Müller Márk
9 7 Széchenyi István Egyetem SZE Makai Marcell 03:21,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
10 11 Óbudai Egyetem B Bereczki Dominik 03:21,60
Edző: Müller Márk
11 4 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Tasnádi Balázs 03:23,50
12 4 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Ruisz Kadosa 03:27,10
13 13 Nemzeti Közszolgálati Egyetem NKE Vincze Barna Benedek 03:30,80
14 79 Széchenyi István Egyetem SZE Szabó Bence Levente 03:31,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
15 3 Széchenyi István Egyetem SZE Takács Marcell 03:33,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
16 85 Széchenyi István Egyetem SZE Henézy Tamás 03:33,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
17 8 Széchenyi István Egyetem SZE Töreky Zsombor 03:35,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
18 78 Széchenyi István Egyetem SZE Czinger Dániel Csaba 03:35,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
19 12 Széchenyi István Egyetem SZE Novák András Bálint 03:38,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
20 83 Széchenyi István Egyetem SZE Tóth Péter 03:39,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
21 86 Széchenyi István Egyetem SZE Wellner Dávid Tibor 03:41,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
22 8 Széchenyi István Egyetem SZE Csoma Zsolt 03:41,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
23 5 Széchenyi István Egyetem SZE Méh Imre 03:43,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
24 82 Széchenyi István Egyetem SZE Troják Csaba 03:43,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
25 77 Széchenyi István Egyetem SZE Kovács Hunor 03:45,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
26 6 Széchenyi István Egyetem SZE Kovács Gergely 03:47,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
27 14 Széchenyi István Egyetem SZE Bájics Szilárd 03:53,50
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
28 12 Széchenyi István Egyetem SZE Nemes Ádám Jenő 03:57,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
29 15 Széchenyi István Egyetem SZE Csipszer Bálint 03:58,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
30 76 Óbudai Egyetem G Mihály Tamás 04:21,10
Edző: Müller Márk
31 6 Széchenyi István Egyetem SZE Oláh Kristóf 04:25,50
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
81 Széchenyi István Egyetem SZE Burkus György Nem jelent meg a rajtnál
1/2 FE amatőr 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 12 Óbudai Egyetem D Potyondi László 03:25,90
Edző: Müller Márk
2 14 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület SZE Kiss Kristóf 03:32,60
Edző: Sehr Miklós Balázs
3 1 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Rohrer Tamás 03:33,20
4 15 Széchenyi István Egyetem SZE Eszenyi Milán 03:33,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 13 Széchenyi István Egyetem SZE Vida Péter 03:41,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
6 5 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Pórel Marcell 03:41,80
7 7 Széchenyi István Egyetem SZE Gyalog Máté 03:43,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 6 Széchenyi István Egyetem SZE Bubik Balázs 04:35,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/2 FE amatőr 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 2 Széchenyi István Egyetem SZE Kolozsvári Brúnó 03:09,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 12 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Molnár Martin 03:26,40
3 7 Széchenyi István Egyetem SZE Székely Áron 03:39,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 10 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület SZE Szalay Szabolcs 03:39,40
Edző: Sehr Miklós Balázs
5 14 Széchenyi István Egyetem SZE Borbély Máté 03:44,50
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
6 11 Széchenyi István Egyetem SZE Markó Gyula János 03:46,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 3 Széchenyi István Egyetem SZE KENYAN Jabir Ali Abdinoor 03:59,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 6 Széchenyi István Egyetem SZE Fogel Péter 04:04,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
9 8 Széchenyi István Egyetem SZE Szatmári Bence 04:05,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
10 15 Széchenyi István Egyetem SZE Both Krisztián 04:08,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
11 1 Óbudai Egyetem E Babos Ádám 04:25,00
Edző: Müller Márk
1/2 FE amatőr 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 12 Széchenyi István Egyetem SZE Kovács Balázs 03:02,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 5 Széchenyi István Egyetem SZE Kovács Kristóf 03:21,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 7 Széchenyi István Egyetem SZE Scherman Zsolt Bendegúz 03:24,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 9 Széchenyi István Egyetem SZE Farkas Bálint 03:39,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 2 Óbudai Egyetem F Mezei Bence Bendegúz 03:44,30
Edző: Müller Márk
6 4 Széchenyi István Egyetem SZE Bogyai Martin 03:47,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 3 Széchenyi István Egyetem SZE KENYAN TERRENCE MAINA KAMAU 03:48,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 14 Széchenyi István Egyetem SZE Rácz Patrik 03:51,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
9 11 Széchenyi István Egyetem SZE Ötvös Attila 03:59,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
10 10 Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület SZE Rázmán Balázs 04:05,70
Edző: Sehr Miklós Balázs
11 1 Széchenyi István Egyetem SZE Májer Zoltán 05:41,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/3 NE 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 8 Győri Atlétikai Club SZE B Fehérvári Eszter 03:32,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 7 Győri Atlétikai Club SZE A Fazekas Fanni 03:41,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 6 Győri Atlétikai Club SZE D Romsics Lili 03:48,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 1 Győri Atlétikai Club SOTE Füzi Zsófia 03:51,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 5 Győri Atlétikai Club SZE H Czencz Hanna 04:03,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
6 11 Győri Atlétikai Club SZE E Vaday Katalin 04:10,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 2 Győri Atlétikai Club SZE R Burkali Anna Lili 04:30,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 Győri Atlétikai Club Veszprém Ott Anna Nem jelent meg a rajtnál
4 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Elek Boróka Nem jelent meg a rajtnál
1/4 FE 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 1 Győri Atlétikai Club SZE G Pető Benedek 02:57,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 9 Győri Atlétikai Club SZE C Szőllősi Balázs 03:04,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 10 VVSI BME Grozev Erik 03:04,30
Edző: Vida Erik
4 14 Győri Atlétikai Club BCE Gasztonyi Barnabás 03:06,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 11 Budapest Evezős Egyesület BME Palásthy András 03:08,80
Edző: Molnár Zoltán
6 15 Győri Atlétikai Club SZE F Szabó Bence 03:09,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 7 Csepel Evezős Klub KRE Althammer István 03:09,70
8 8 Győri Atlétikai Club SZE R Shah Amir 03:10,10
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
9 3 Pécsi Egyetemi Atlétikai Club PTE-PEAC Molnár Miklós 03:14,20
Edző: Varga Tamás
10 4 Óbudai Egyetem OE A Pecsenye Keve 03:18,80
Edző: Müller Márk
11 6 Győri Atlétikai Club SZE W Józsa Márton 03:19,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
12 2 Budapest Evezős Egyesület OE Varga Miklós 03:21,00
Edző: Müller Márk
13 5 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. SZE X Balog Zsombor 03:24,30
Edző: Molnár Dezső
14 12 Győri Atlétikai Club SZE Q Kaczur Márton 03:36,20
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
15 13 Győri Atlétikai Club SZE PARA Pető Zsolt (AS) 04:03,00
Edző: Nagy Gábor
1/5 NE amatőr csapar 4m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 3 Széchenyi István Egyetem UniSZEkszi Dankó Réka 10:00,00
Schiewerth Nelli Johanna
Móricz Flóra
Bilstein Barbara
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 4 Széchenyi István Egyetem eSZEmentek Dánielné Harcsa Ildikó 20:00,00
Lilikné Csákány Andrea
Györgyné Kékesi Ilona
Tóthné Marek Eszter
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 5 Széchenyi István Egyetem SZErencse Kóbori Sarolta 30:00,00
Farkas Renáta
Szlatárovics Mónika
Hérics Diána
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/6 FE amatőr csapat 4m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 10 Pécsi Egyetemi Atlétikai Club PTE-PEAC Balogh Tamás 10:00,00
Cserti-Csapó Bendegúz
Endrei Tamás
Tóth János
Edző: Varga Tamás
2 11 Széchenyi István Egyetem UniSZEkszi Vingler Márk 20:00,00
Kovács Balázs
Fodor Bálint
Stégmár Barnabás
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 8 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Zeke Dániel 30:00,00
Tasnádi Balázs
Horváth Csanád
Ruisz Kadosa
4 9 Óbudai Egyetem OE 1 Bereczki Dominik 40:00,00
Korb Zsombor
Potyondi László
Varga András
Edző: Müller Márk
5 12 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Kálóczy Szebasztián 50:00,00
Bartha Dániel
Rohrer Tamás
Molnár Martin
Edző: Szentessy Balázs
6 7 Széchenyi István Egyetem SZEkerek Viola Zsolt 59:00,00
Rázmán Balázs
Szalay Szabolcs
Kiss Kristóf
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
1/7 NE munkavállalói 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 6 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Klein Mónika 03:50,40
2 3 Széchenyi István Egyetem SZE Dr. Pidl Renáta 03:55,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 3 Széchenyi István Egyetem SZE Dr. Stephen Sarlós Erzsébet 03:55,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 6 Nemzeti Közszolgálati Egyetem NKE Vajkai Edina 04:07,60
5 5 Széchenyi István Egyetem SZE Dánielné Harcsa Ildikó 04:13,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
6 14 Széchenyi István Egyetem SZE Vanyó Bianka Fruzsina 04:16,80
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 4 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Ignácz Melinda 04:19,20
8 12 Széchenyi István Egyetem SZE Tóth Csilla 04:20,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
9 4 Széchenyi István Egyetem SZE Szlatárovics Mónika 04:32,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
10 11 Széchenyi István Egyetem SZE Györgyné Kékesi Ilona 04:41,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
11 1 Széchenyi István Egyetem SZE Hérics Diána 04:41,50
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
12 8 Széchenyi István Egyetem SZE B Sehr Zsuzsanna 04:44,30
Edző: Alföldi Zoltán
13 9 Széchenyi István Egyetem SZE Hergenrőder Anett 04:45,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
14 10 Széchenyi István Egyetem SZE Lilikné Csákány Andrea 04:46,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
15 1 Széchenyi István Egyetem SZE A Tóthné Marek Eszter 04:48,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
16 7 Széchenyi István Egyetem SZE Kóbori Sarolta 04:49,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
17 2 Széchenyi István Egyetem SZE Farkas Renáta 05:17,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
5 Széchenyi István Egyetem SZE Gubucz Krisztina Nem jelent meg a rajtnál
13 Széchenyi István Egyetem SZE Horváthné Kercza Virág Nem jelent meg a rajtnál
2 Széchenyi István Egyetem SZE Lendvay Zsuzsa Nem jelent meg a rajtnál
1/8 FE munkavállalói 1000m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 13 Szegedi Tudományegyetem SZTE Márkus Viktor 03:14,30
Edző: Márkus Viktor
2 7 Széchenyi István Egyetem SZE D Kovács Richárd Ágoston 03:16,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 4 Széchenyi István Egyetem SZE E Dr. Petroczki Ferenc 03:16,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
4 12 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Hegedűs Csaba 03:23,60
5 8 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Dr.Abonyi János 03:28,30
6 9 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudomyi Egyetem BME Riba Gábor 03:38,30
7 13 Triniti Dublin College A Patrick Stephens 03:38,50
8 6 Széchenyi István Egyetem SZE A dr. Gyömörei Tamás 03:42,70
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
9 9 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Dr.Dániel Zoltán András 03:43,70
10 2 Széchenyi István Egyetem SZE F Baranyai Ferenc 03:51,30
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
11 11 Széchenyi István Egyetem SZE I Dr. Bognár Tamás 03:52,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
12 10 Széchenyi István Egyetem SZE H Zsömle Viktor 04:00,60
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
13 12 Széchenyi István Egyetem SZE dr. Csele Balázs 04:00,90
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
14 3 Széchenyi István Egyetem SZE J Prof. Dr. Ihász Ferenc 04:01,40
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
15 1 Széchenyi István Egyetem SZE Horváth Martin 04:03,00
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
7 Széchenyi István Egyetem SZE G Rázmán Balázs Nem jelent meg a rajtnál
1/9 MixE amatőr csapat 4m Döntő
Helyezés Rajtszám Egyesület Csapat Név Idő
1 3 Széchenyi István Egyetem UniSZEksz Vingler Márk 10:00,00
Kovács Balázs
Dankó Réka
Schiewerth Nelli Johanna
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
2 4 Széchenyi István Egyetem UniSZEksz2 Fodor Bálint 20:00,00
Stégmár Barnabás
Móricz Flóra
Bilstein Barbara
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
3 6 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Emeneth Petra 30:00,00
Nagy Márta
Kálóczy Szebasztián
Bartha Dániel
Edző: Szentessy Balázs
4 5 Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem MATE Hutvágner Lili 40:00,00
Veronika Gecseg
Horváth Csanád
Pórel Marcell
5 1 Nemzeti Közszolgálati Egyetem NKE Albert Edit 50:00,00
Bolehradsky Szilveszter
Vajkai Edina
Vincze Barna Benedek
6 7 Pannon Egyetem, Veszprém VESC Klein Mónika 51:00,00
Ignácz Melinda
Hegedűs Csaba
Dr.Abonyi János
Edző: Szentessy Balázs
7 2 Széchenyi István Egyetem LIBRARIAN Hegedüs Péter 52:00,00
Zsömle Viktor
Tóth Csilla
Hergenrőder Anett
Edző: Dr. Alföldi Zoltán
8 8 Széchenyi István Egyetem Emberi Erő Vanyó Bianka Fruzsina 53:00,00
Hérics Diána
dr. Csele Balázs
Horváth Martin
Edző: Dr. Alföldi Zoltán